Допомога по виробникам

Як зняти кнопку з клавіатури ноутбука Asus

При видаленні пилу з ноутбука доводиться знімати клавіші. Причина в тому, що стали залипати кнопки чи погано відгукуватися при натисканні. Для їхнього зняття не потрібно йти до фахівців. Процедуру заміни клавіші можна здійснити самостійно. Розглянемо, як зняти кнопку з клавіатури ноутбука Asus.

Знімаємо кнопку з клавіатури ноутбука Asus

Кнопка приєднується до клавіатури за допомогою «Х» образного пластикового кріплення. Це дві рамки, з’єднані посередині штирями. До їх верхніх частин кріпиться засувками кнопка. Така будова забезпечує плавний перебіг при натисканні.

Важливо! При сильному натисканні на клавішу або при розбиранні, кріплення «гойдалка» може розлетітися. Збирають його самостійно: поміщають штирок на одній із рамок у паз на інший. Розміри рамки невеликі, тому для зручності збирання фіксатора беруть голку. При вийманні клавіші діють обережно, щоб не поламати клавішу та її кріплення.

Беруть тонку плоску викрутку, невеликий ніж або щось тонке, щоб вдалося підчепити клавішу.

Важливо! Перед зняттям кнопки вимикають ноутбук від мережі.

Подівають викруткою кут кнопки. Підіймають. Коли кришка кнопки від’єднається від кріплення, знімають пластмасові рамки, відігнувши викруткою штирі.

Знявши кнопку, протирають її від пилу чи промивають. Чекають поки висохне, інакше залишки вологи, потрапивши на струмопровідні доріжки, можуть замкнути їх. Клавіатура перестане працювати або вийдуть із ладу окремі клавіші.

Важливо! Якщо знято дві-три кнопки, важливо не переплутати їхнє розташування. Якщо кнопка знаходиться не на своєму місці, це призведе до незручностей під час роботи. Наприклад, під час друку замість літери «ш» на екрані з’явиться літера «в». Щоб цього не сталося, бажано заздалегідь сфотографувати розташування клавіш до розбирання.

Знімаємо клавішу «пробіл»

Клавіша довга, тому є особливості розбирання. Вона тримається на додатковій клямці з металу, що проходить по всій її довжині.

Перед зняттям від’єднують металевий підсилювач з боків від кнопки та знизу, починаючи з лівого краю та переходячи вправо.

Як поставити кнопку на ноутбуці Asus

Виконують дії, розглянуті вище, лише у зворотному порядку. Спочатку ставлять рамку (гойдалку). Заводять невеликі вусики під широку частину, натиснувши пальцем. Вони зайдуть у пази самі.

Підіймають «гойдалку», скориставшись, наприклад, скріпкою або голкою. Ставлять клавішу, натиснувши на неї пальцем на верхньому краї до клацання. Потім — на нижній до клацання. Якщо буде чути два клацання, значить клавіша встала правильно.

Сенсорна клавіатура

Така встановлюється у ноутбуки Асус у всіх цінових категоріях. Якщо кнопка зламалася, для ремонту доведеться знімати всю панель. Звичайному користувачеві в домашніх умовах це зробити практично неможливо. Тому краще звернутися до спеціалістів до сервісного центру.

Підсумки

Ми розглянули, як витягти та встановити кнопку назад на клавіатурі в ноутбуці Асус. Дії зі зняттям та встановленням виробляються обережно, щоб не поламати крихкі пластикові деталі кнопки.

Останні записи
Допомога по виробникам

Заміна кнопки на ноутбуці Acer

Як відбувається заміна кнопки на ноутбуці Acer. Як її розібрати та встановити самому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *