Допомога по виробникам

Заміна кнопки на ноутбуці Acer

Кнопки на клавіатурі можуть залипати, випадати або ламатися. Пролитий чай, кава або інші рідини також є причиною виходу з ладу клавіш. Розглянемо докладніше, як відбувається заміна кнопки на ноутбуці Acer. Як її розібрати та встановити самому.

4 причини, з яких не вдасться змінити клавішу на ноутбуці Acer

Вирішити самостійно проблему зламаної клавіші не вийде, якщо:

  1. Внаслідок чищення від пилу клавіатури або механічного пошкодження, кнопка зламалася;
  2. Рідина, розлита на клавіатуру, призвела до замикання пристрою;
  3. Під час чищення ноутбука пошкодився шлейф, що з’єднує клавіатуру та МП;
  4. Розламалися вусики на кнопці. Вона постійно випадатиме.

Як вставити кнопку на ноутбуці Acer

Якщо випала кнопка на клавіатурі, мобільний ПК перевертають внутрішньою стороною і дивляться на будову. Під клавішею розташований амортизатор (забезпечує підняття кнопки після натискання) та 2 клямки. Він виконує функцію замикання контакту під час натискання. Друге призначення — виконує роль пружини. За допомогою амортизатора клавіша підіймається після натискання.

Кришка клавіші тримається на фіксаторі хрестоподібної форми (гойдалки). Складається їх дві рухомі частини, з’єднані посередині. Нагадує літеру «‎Х». За допомогою гойдалки клавіша переміщається вгору або вниз, не відриваючись від клавіатури. Їх перевіряють перед встановленням. Якщо рухомі частини зламані, доведеться поміняти клавішу в спеціалізованому центрі.

Якщо кнопка випала разом з амортизатором, від’єднують його від клавіші та закріплюють на клавіатурі. На ній є три місця кріплення. Одне велике та два менше. Якщо вони підігнуті (через механічні пошкодження), розправляють їх.

Важливо! Усі маніпуляції виробляють обережно, щоб не пошкодити кріплення.

Встановлюють кріплення під амортизатор на фіксатори, зверху — кришку клавіші та кріплення у спеціальні отвори.

Якщо вушка кришки розмістилися в пазах, не сильно натискають пальцем на клавішу. Почувши клацання — вірний знак, що все зроблено як треба. Кнопка стала на місце.

Важливо! Перед тим, як ставити кнопку, на неї не тиснуть, щоби не зламалася. Спочатку переконуються у правильності її розташування.

Порушилося з’єднання двох рамок

Голкою засувають штирі на рамці в поглиблення. Для зручності фіксують їх у піднесеному положенні. Під час роботи використовують скріпку.

Склейка кнопки

Якщо кнопка розламалася, намагаються її склеїти суперклеєм. Наносять трохи клею на обидві поверхні кнопки. Притискають частини кнопки та утримують протягом 10 хвилин. Видаляють серветкою залишки клею. Важливо зробити це до його висихання.

Установка великих клавіш «Shift», «Ctr», «Enter», пробіл

У мобільному ПК Асер на клавіатурі закріплюють стабілізатор клавіші в пазах.

Далі:

  • з’єднують Х-подібне кріплення (як і в невеликій кнопці) з нижньою поверхнею кнопки;
  • засувають верхні фіксатори на кришці;
  • натискають клавішу до клацання.

Особливості

Клавіші клавіатури зроблені з можливістю їх розбирання для чищення від пилу. Їх не варто розбирати просто так, адже кріплення крихкі. Можуть розігнутися, розхитатися, луснути.

Якщо потрібно зняти кнопку, щоб подивитися, як її правильно зібрати, роблять це обережно. Вона легко знімається, якщо підчепити її з внутрішньої сторони (наприклад, викруткою) і підняти.

Отже, розглянули, як вставити кнопку на ноутбуці Acer. Головна теза: установка проводиться обережно, щоб не поламати тендітні деталі. Решта інтуїтивно зрозуміла.

Останні записи
Допомога по виробникам

Як зняти кнопку з клавіатури ноутбука Asus

Інструкція з покроковим описом: як поставити кнопку на ноутбуці Asus правильно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *